Bine ati venit pe forumul RPG Maniacs. Pentru a putea vizualiza toate subiectele si a putea raspunde la subiectele de discutie, va rugam sa va inregistrati sau sa va conectati. Spor la postat!
Echipa RPG Maniacs.
Bine ati venit pe forumul RPG Maniacs. Pentru a putea vizualiza toate subiectele si a putea raspunde la subiectele de discutie, va rugam sa va inregistrati sau sa va conectati. Spor la postat!
Echipa RPG Maniacs.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Supernatural

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
cookie.monster
Starter
Starter
cookie.monster


feminin Fecioara Cocos
Mesaje : 99
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 30
Localizare : in pod =))
Stare de spirit : bored :-<

Supernatural Empty
MesajSubiect: Supernatural   Supernatural EmptyJoi Sept 16 2010, 20:39

Supernatural Supernatural
This television drama is about two brothers, Sam and Dean, who were raised by their father, John, to hunt and kill all things that go "bump in the night" after his wife, Mary, was murdered by something supernaturally evil when the boys were young. 22 years later the brothers set out on a journey, fighting evil along the way, to find their recently missing father who, when they finally meet up with, reveals he knows what killed their mother, a demon, and has found a way to track and kill it. Meanwhile, Sam starts to develop frightening abilities that include death visions, visions of people dying before it actually happens. These visions are somehow connected to the demon who murdered his mother and it's mysterious plans that seem to be all about Sam. When their father dies striking a deal with the very same devil that had killed his wife, the brothers, now alone and without their mentor, are determined to finish the crusade their father started. But disturbing revelations about Sam's part in the demon's apocalyptic plans are presented when John's dying last words to Dean are revealed.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?
ToxicBlood
Starter
Starter
ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 67
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : semi-happy

Supernatural Empty
MesajSubiect: Re: Supernatural   Supernatural EmptyMier Oct 20 2010, 16:06

Cel mai bun serial pe care l-am urmarit vreodata. Si o spun cat de sincer pot.
In foarte putin timp am devorat primele 5 sezoane si acum mor de nerabdare sa vad si sezonul 6... Cu fiecare episod aparut, devine mai interesant, zau!
Sus In jos
FreshBlood
New here
New here
FreshBlood


Mesaje : 16
Data de inscriere : 13/09/2010

Supernatural Empty
MesajSubiect: Re: Supernatural   Supernatural EmptyMar Dec 07 2010, 16:01

Cred ca mai toata lumea de pe aici a vazut macar un episod.
Ma certam cu niste colegi cand vb de seriale si spuneam ca Supernatural si Dexter sunt niste seriale urate si porcarii etc :-@

Acum nu mai am aceiasi parere, cel putin despre spn ;x
Pur si simplu iubesc serialul asta! ;xxx
Sus In jos
cookie.monster
Starter
Starter
cookie.monster


feminin Fecioara Cocos
Mesaje : 99
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 30
Localizare : in pod =))
Stare de spirit : bored :-<

Supernatural Empty
MesajSubiect: Re: Supernatural   Supernatural EmptyMar Dec 07 2010, 21:46

imagineaza-ti ca acelasi lucru am spus si eu...
de fapt povestea vizionarii serialului a inceput monoton rolling on the floor tot auzeam pe la tv despre un anume serial "Supernatural:Aventuri in lumea intunericului" ba pe la Pro tv ba pe la Pro Cinema...si stii, din reclame nu prea poti sa iti dai seama...nici nu aveam cand sa ma uit la el ca era difuzat foarte tarziu pe la 12 1 noaptea si nici nu aveam internet atunci ca nah...ai mei nu au vrut sa imi puna internet...asa...intr-o zi, la a nu stiu cata difuzare a sezonului unu pe Pro Cinema, acum fiind difuzat la o ora normala zic eu, ora 8, era si vara pare mi se thinking...am vazut si eu primul episod...
Doamne!!!Daca va spun ce soc am avut cand am vazut cat de bun e, si cat de bun poate sa devina pe episod ce trecea am zis ca ma dau cu capul de pereti...si mi-am pus intrebarea "Cat de toanta pot sa fiu sa nu ma uit la SPN???"...
De atunci sunt fan SPN...cred ca e singurul serial din toate pe care le-am vizionat care chiar si-a pus amprenta asupra mea, cu toate povestile care erau cuprinse in serial...bine lucrat, actori talentati, si un serial care a avut curajul sa se "ia" de un subiect tabu...supranaturalul...
Sunt la sezonul sase si inca sunt cu sufletul la gura sa aflu ce mai fac fratii mei preferati!!!! love struck
Il iubesc pur si simplu!!!! love struck
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?
Byaa
New here
New here
Byaa


feminin Balanta Mistret
Mesaje : 10
Data nasterii : 30/09/1995
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov =p~
Stare de spirit : Happy ^^

Supernatural Empty
MesajSubiect: Re: Supernatural   Supernatural EmptyMier Sept 07 2011, 05:26

Il ador. Supernatural creeaza dependenta. Cass are niste faze amuzante care m-au dat pe spate. Dean e suuuper bun =p~, la fel si Sam love struck.

Si season 5 rocks \big grin/
Sus In jos
Continut sponsorizat





Supernatural Empty
MesajSubiect: Re: Supernatural   Supernatural Empty

Sus In jos
 
Supernatural
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme :: Seriale-
Mergi direct la: