Bine ati venit pe forumul RPG Maniacs. Pentru a putea vizualiza toate subiectele si a putea raspunde la subiectele de discutie, va rugam sa va inregistrati sau sa va conectati. Spor la postat!
Echipa RPG Maniacs.
Bine ati venit pe forumul RPG Maniacs. Pentru a putea vizualiza toate subiectele si a putea raspunde la subiectele de discutie, va rugam sa va inregistrati sau sa va conectati. Spor la postat!
Echipa RPG Maniacs.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jurnalele Vampirilor

In jos 
+4
Mony
Denyse
Angel
Andruska
8 participanți
AutorMesaj
Andruska
Administrator
Administrator
Andruska


feminin Rac Maimuta
Mesaje : 722
Data nasterii : 23/06/1992
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Targu-Jiu
Stare de spirit : Mereu este loc de mai bine

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyVin Iul 16 2010, 13:07

Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion .Astfel aceasta , impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca , pe scurt facandu-si ochi dulci .Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda acete instincte . Stefan are un frate , pe nume Damon care , fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor , incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.

Serialul il puteti viziona si online:
http://www.filmesubtitrate.info/2010/02/vampire-diaries-serial-online-subtitrat.html
Sus In jos
http://fetitaceleideasasealuni.smfforfree.com/index.php
Angel
New here
New here
Angel


feminin Leu Sobolan
Mesaje : 10
Data nasterii : 21/08/1996
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 27
Localizare : In hell
Stare de spirit : Never be the same again

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyMier Sept 15 2010, 22:10

Eu nu am apucat sa vad tot serial dar vi-l recomand cu caldura. Este un serial minunat , chiar daca are ca subiect vampirii de care mam cam plictisit in ultimul timp , dar tot merita sa petreci un weekeend uitandu-te la el big grin
Sus In jos
Denyse
New here
New here
Denyse


feminin Sagetator Mistret
Mesaje : 30
Data nasterii : 30/11/1995
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Dupa voalul copilăriei...
Stare de spirit : Pofta de viata...

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptySam Oct 09 2010, 14:12

Eu m-am uitat la primul sezon și vreau sa spun ca eram un fel de fan.
Mi-am pus chiar și poster cu Ian pe perete.
Dar acum ma cam plictisește...nu m-am uitat la nici măcar la primul episod din sezonul 2.
Sus In jos
Mony
Starter
Starter
Mony


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 84
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 27/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Oriunde,dar nu in realitate
Stare de spirit : visatoare...

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptySam Oct 09 2010, 19:53

Exact la fel sunt si eu...primul sezon mi-a placut foarte mult,dar m-am plictisit si nu m-am mai uitat si la sezonul 2...
Sus In jos
ToxicBlood
Starter
Starter
ToxicBlood


feminin Pesti Sobolan
Mesaje : 67
Data nasterii : 02/03/1996
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova
Stare de spirit : semi-happy

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyMier Oct 20 2010, 16:11

De cand a aparut m-am uitat la fiecare episod cu inima cat un purice.
Este un serial grozav, mai!:x
Sunt la zi cu episoadele.
Desi e tare ciudat, pentru ca am citit toate cartile aparute, si vreau sa spun ca nu seamana deloc cu serialul.
Sus In jos
ddme
New here
New here
ddme


feminin Gemeni Caine
Mesaje : 20
Data nasterii : 27/05/1994
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 29
Stare de spirit : none

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyVin Oct 22 2010, 21:44

The Vampire Diaries este un serial superb love struck
Eu sunt o fana a serialelor, iar asta e unul din preferatele mele. L-am urmarit de la inceput si il voi urmari in continuare. Tocmai acum cateva minute am vizionat ultimul episod aparut din sezonul 2. Mi-a placut foarte mult si chiar as vrea sa ma mai uit o data. Nu ma plictisesc niciodata de el.
Il recomand tuturor persoanelor carora le plac povestile cu vampiri si nu numai!
Sus In jos
FreshBlood
New here
New here
FreshBlood


Mesaje : 16
Data de inscriere : 13/09/2010

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyMar Dec 07 2010, 15:58

Am vazut toate episoadele din ambele sezoane, ce a aparut pana acum, si astept si alte episoade tot asa de frumoase.
Sus In jos
Byaa
New here
New here
Byaa


feminin Balanta Mistret
Mesaje : 10
Data nasterii : 30/09/1995
Data de inscriere : 04/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Brasov =p~
Stare de spirit : Happy ^^

Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor EmptyMier Sept 07 2011, 05:30

Team Damon si Team Katherine 4 eva!
Si sa nu il uitam pe dark Stefan si pe Klaus =p~
Dupa parerea mea, cel mai bun cast din cate am vazut. Si sezonul 2 te face sa astepti cu sufletul la gura urmatorul episod.
Gosh... can't wait for season 3! De-abia astept sa ii vad latura dark a lui Stefan love struck
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jurnalele Vampirilor Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalele Vampirilor   Jurnalele Vampirilor Empty

Sus In jos
 
Jurnalele Vampirilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme :: Seriale-
Mergi direct la: